or 4 payments of $337.50 with
Info
TOYOTA COROLLA ZWE211R, AUTO TRANSMISSION
PETROL, 1.8, 2ZR-FXE, HYBRID
SUITS MODELSÂ 07/2018 TO 2023
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 3 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1844716 - vstock#VA12805
| SKU | TMP-1844716 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review