or 4 payments of $137.50 with
Info
Toyota Corolla Zre152/153r, Auto Transmission
 Petrol, 1.8, 2zr-fe, U341e Code
Suits Models 03/2007 To 10/2013
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1875048 - vstock#VA12886
| SKU | TMP-1875048 |
| Shipping Weight | 75.0000kg |
| Shipping Width | 1.270m |
| Shipping Height | 1.270m |
| Shipping Length | 1.524m |
| Assembled Length | 1.524m |
| Assembled Height | 1.270m |
| Assembled Width | 1.270m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review