$3,350.00
or 4 payments of $837.50 with
Info
Jeep Grandcherokee Wk 3.0 Turbo Diesel, Auto Transmission
4wd, 8 Speed, W/ Transfer Case
Suits Models 04/2013 To 02/2016
Warranty Information
This Transmission Or Gearbox Is Covered By 2 Month Replacement Warranty
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1875474 - vstock#VA13026
| SKU | TMP-1875474 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review