or 4 payments of $137.50 with
Info
Toyota Aurion Gsv40r 3.5 V6 2gr-fe Auto, Transmission
6 SpeedÂ
Suits Models 10/2006 To 03/2012
Warranty Information
This Transmission Or Gearbox Is Covered By 3 Month Replacement Warranty
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1877120 - vstock#VA13124
| SKU | TMP-1877120 |
| Shipping Weight | 60.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.500m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.500m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review