or 4 payments of $312.50 with
Info
 Toyota Corolla 1.8 2zr-fe Petrol, Manual Gearbox
Zre152/153r, External Slave Cylinder
Suits Models 03/2007 To 12/2008Â
Warranty Information
This Transmission Or Gearbox Is Covered By 2 Month Replacement Warranty
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #495878 (#TMP-1897804) - vstock#VA13423
| SKU | 495878 |
| Shipping Weight | 60.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.570m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.570m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review