or 4 payments of $312.50 with
Info
Mazda Bt50 Ford Ranger, Auto Transmission
4wd, Diesel, 3.2, W/ Transfer Case
Suits Bt50 Ur Models 09/2015 To 06/2020
Suits Ranger Series 2-3 Models 07/2015 To 04/2022
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #495231 (#TMP-1896127) - vstock#VA13104
| SKU | 495231 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review