or 4 payments of $312.50 with
Info
Volkswagen Golf Octavia, Auto TransmissionÂ
Petrol, 1.4, Nqk Code
Suits Golf Gen 6 Models 10/2008 To 03/2013
Suits Octavia 1z Models 08/2010 To 10/2013
Warranty Information
This Transmission Or Gearbox Is Covered By 3 Month Replacement Warranty
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1900500 - vstock#VA13286
| SKU | TMP-1900500 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review