or 4 payments of $337.50 with
Info
SUZUKI BALENO EW 1.4 K14B PETROL AUTO, TRANSMISSION
SUITS MODELS 04/2016 TO 2021
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 3 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #489301 (#TMP-1877888) - vstock#VA13164
| SKU | 489301 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review