or 4 payments of $28.75 with
Info
SUITSÂ TOYOTA KLUGER AC COMPRESSOR 8832048060 88320-48060 AFTERMARKET
SUITSÂ KLUGERÂ MCU28R, 3.3, 3MZ-FE, 10S17C, 01/2001 TO 04/2007
QUALITY NEW AFTERMARKET PRODUCT
THIS PART IS NEW AFTERMARKET.
Ref #P-6181
| SKU | P-6181 |
| Shipping Weight | 7.0000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.230m |
| Assembled Height | 0.210m |
| Assembled Width | 0.140m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review