or 4 payments of $83.75 with
Info
 NISSAN NAVARA D22 DIESEL 3.0 ZD30 TURBO, AIR COND COMPRESSOR
SUITS MODELSÂ 12/2001 TO 12/2006Â
THIS PART IS USED
Ref: #481465 (#TMP-1849723) - vstock#VA12846
| SKU | 481465 |
| Shipping Weight | 7.0000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.230m |
| Assembled Height | 0.210m |
| Assembled Width | 0.140m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review