or 4 payments of $28.25 with
Info
SUZUKI SWIFT AC COMPRESSOR 95200-52R00 AFTERMARKET
 SWIFT AZ, 1.2, PETROL, 04/2017 TO 11/2023
QUALITY NEW AFTERMARKET PRODUCT
THIS PART IS NEW AFTERMARKET.
Ref #P-5817
| SKU | P-5817 |
| Shipping Weight | 7.0000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.230m |
| Assembled Height | 0.210m |
| Assembled Width | 0.140m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review