or 4 payments of $337.50 with
Info
SUBARU LIBERTY 6TH GEN, AUTO TRANSMISSION
 PETROL, 2.5, FB25, 6 SPEED, TR580DHABA TAG (3.9 RATIO)
SUITS MODELSÂ Â 08/2014 TO 12/2017
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #495060 (#TMP-1894567) - vstock#VA13198
| SKU | 495060 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review