or 4 payments of $337.50 with
Info
Subaru Impreza G3 2.0 Ej20 Petrol Manual Gearbox
Ty758vt1aa Tag (4.111 Ratio)
Suits Models 04/2007 To 11/2011
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 3 MONTH RELACEMENT WARRANTY
Ref: #484809 (#TMP-1862668) - vstock#VA12952
| SKU | 484809 |
| Shipping Weight | 60.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.500m |
| Shipping Length | 1.100m |
| Assembled Length | 1.100m |
| Assembled Height | 0.500m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review