or 4 payments of $337.50 with
Info
NISSAN XTRAIL T31 AUTO, TRANSMISSION
 FWD, PETROL, 2.0, (AUS ONLY)
SUITS MODELS 07/2010 TO 12/2013
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 3 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
NOTES:
WITH TCM, ^^^^
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #479330 (#TMP-1843560) - vstock#VA12792
| SKU | 479330 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review