or 4 payments of $337.50 with
Info
HOLDEN COMMODOREÂ CGÂ AWD DIESEL 2.2, AUTO TRANSMISSION
4GMR TAG (GEN 2), NO TRANSFER CASEÂ
SUITS MODELSÂ 08/2012 TO 06/2018
THIS PART IS USED
Ref: #492089 (#TMP-1879167) - vstock#VA13110
| SKU | 492089 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review