or 4 payments of $337.50 with
Info
 MAZDA CX3  DK, AUTO  TRANSMISSION
FWD, PETROL, 2.0
SUITS MODELSÂ Â Â Â 06/2018 TO 2025
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #495099 (#TMP-1883041) - vstock#VA13079
| SKU | 495099 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review