or 4 payments of $337.50 with
Info
NISSAN PATHFINDER R51, MANUAL GEARBOX
AWD, DIESEL, 2.5, YD25, 6 SPEED, W/ TRANSFER CASE
SUITS MODELSÂ 05/2005 TO 05/2010
NOTES:
PARTS ONLY WARRANTY NO LABOUR COVERAGE -EXTRA $250 FOR LABOUR COVERAGE
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 3 MONTH RELACEMENT WARRANTY
Ref: #364961 (#TMP-1410244) - vstock#VA09190
| SKU | 364961 |
| Shipping Weight | 100.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.350m |
| Assembled Length | 1.350m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review