or 4 payments of $82.50 with
Info
Nissan Pathfinder Navara, Auto Transmission
Awd, Diesel, Turbo, 3.0, V9x, 7 Speed, W/ Transfer Case
Suits Navara D40  Models 05/2010 To 08/2015
SUITS Pathfinder R51 Models 01/2011 To 09/2013
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 3 MONTH RELACEMENT WARRANTY
Ref: #487778 (#TMP-1861532) - vstock#VA12749
| SKU | 487778 |
| Shipping Weight | 65.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.500m |
| Shipping Length | 1.100m |
| Assembled Length | 1.100m |
| Assembled Height | 0.500m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review