or 4 payments of $123.75 with
Info
Nissan Navara D40 Diesel 2.5 Yd25, Automatic Transmission
 4wd, 5 Speed, Non-Tiptronic Type, Vin MntNOTES:
LESS TRANSFER
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 3 MONTH RELACEMENT WARRANTY
Ref #TMP-1901615 - vstock#VA13255
| SKU | TMP-1901615 |
| Shipping Weight | 60.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.500m |
| Shipping Length | 1.100m |
| Assembled Length | 1.100m |
| Assembled Height | 0.500m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review