or 4 payments of $123.75 with
Info
Mazda 3 Bl 2.0 Petrol Manual GearboxÂ
 Fwd, Lf, 6 Speed (8th Vin = F)
Suits Models 04/2009 To 10/2013
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 2 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1902549 - vstock#VA13456I
| SKU | TMP-1902549 |
| Shipping Weight | 60.0000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.570m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.570m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review