or 4 payments of $123.75 with
Info
Nissan Navara D40, Manual Transmission
4wd, Diesel, 2.5, Yd25, Turbo, 6 Speed, Vin Mnt/Vsk, W/ Transfer Case
Suits Models 01/2007 To 05/2010
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #479157 (#TMP-1818308) - vstock#VA12615
| SKU | 479157 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review