or 4 payments of $337.50 with
Info
Mitsubishi Triton Mn 2.5 4d56 Turbo Diesel, Auto Transmission
2wd, 4 Speed, R4a5a
Suits Models 08/2009 TO 04/2015
Warranty Information
This Transmission Or Gearbox Is Covered By 3 Month Replacement Warranty
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #485259 (#TMP-1852910) - vstock#VA12829
| SKU | 485259 |
| Shipping Weight | 60.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.500m |
| Shipping Length | 1.100m |
| Assembled Length | 1.100m |
| Assembled Height | 0.500m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review