or 4 payments of $337.50 with
Info
 MITSUBISHI MIRAGE PETROL 1.2 LA-LB, AUTO TRANSMISSIONÂ
SUITS MODELSÂ 12/2012 TO 2023
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 3 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
WITH ANY AUTOMATIC TRANSMISSION WE RECOMMEND THAT THE TRANS IS SERVICED AND CHECKED BEFORE FITMENT THIS WILL MAKE THE TRANSMISSION LAST A LOT LONGER
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #466693 (#TMP-1796481) - vstock#VA12417
| SKU | 466693 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review