or 4 payments of $33.25 with
Info
MITSUBISHI LANCER CJ, RIGHT FRONT DOOR TRIM
(CLOTH, STANDARD TYPE)
SUITS MODELS 07/2007 TO 10/2015
THIS PART IS USED
Ref: #493142 (#TMP-1892013) - vstock#VA13363I
| SKU | 493142 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.650m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 1.000m |
| Assembled Length | 1.000m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.650m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review