or 4 payments of $33.25 with
Info
MAZDA BT50 UP-UR, LEFT REAR DOOR TRIM
(XT, DUAL CAB)
SUITS MODELS 10/2011 TO 2023
THIS PART IS USED
Ref: #493384 (#TMP-1887479) - vstock#VA13234
| SKU | 493384 |
| Shipping Weight | 4.0000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.700m |
| Assembled Length | 0.700m |
| Assembled Height | 0.250m |
| Assembled Width | 0.600m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review