or 4 payments of $33.25 with
Info
HOLDEN COMMODORE VE SII, RIGHT FRONT DOOR TRIM
(SEDAN, SV6/SS, ONYX)
SUITS MODELS 09/2010 TO 05/2013
THIS PART IS USED
Ref: #493338 (#TMP-1891968) - vstock#VA13326
| SKU | 493338 |
| Shipping Weight | 3.5000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.950m |
| Assembled Length | 0.950m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.600m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review