$205.00
or 4 payments of $51.25 with
Info
 MAZDA CX7 ER 2.5 L5, DUAL FAN ASSY
SUITS MODELS 06/2009 TO 02/2012
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1857522 - vstock#VA12904
| SKU | TMP-1857522 |
| Shipping Weight | 9.0000kg |
| Shipping Width | 0.650m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.650m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review