$205.00
or 4 payments of $51.25 with
Info
HYUNDAI IX35 LM SERIES SE PETROL, RADIATOR FAN (VIN TMAJ...)
SUITS MODELS 10/2012 TO 01/2016
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1876423 - vstock#VA13119
| SKU | TMP-1876423 |
| Shipping Weight | 9.0000kg |
| Shipping Width | 0.650m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.650m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review