or 4 payments of $31.00 with
Info
 KIA SPORTAGE NQ5, RADIATOR FAN
 PETROL, 2.0, G4NL, 400W,Â
SUITS MODELS 09/2021 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1855834 - vstock#VA12825
| SKU | TMP-1855834 |
| Shipping Weight | 9.0000kg |
| Shipping Width | 0.650m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.650m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review