$100.00
or 4 payments of $25.00 with
Info
MAZDAÂ CX3Â DK, RIGHT REAR DOOR
SUITS MODELS 03/2015 TO 2018
SOLD AS SHELL ONLY. GLASS, DOOR TRIM AND REGULATOR WILL BE SOLD SEPARATELY.
NOTES:
SHELL WITH HINGES,EXT COLOUR CODE: 25D
NOTES:
All Panel items are Pickup only. This item is unable to be shipped due to possible transit damages that are out of our control.
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1883049 - vstock#VA13079
| SKU | TMP-1883049 |
| Shipping Weight | 23.0000kg |
| Shipping Width | 1.000m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 0.180m |
| Assembled Width | 1.000m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review