or 4 payments of $23.75 with
Info
SUZUKI BALENOÂ EW, RIGHT REAR DOORÂ
SUITS MODELS 04/2016 TO 2022Â Â Â
SOLD AS SHELL ONLY. GLASS, DOOR TRIM AND REGULATOR WILL BE SOLD SEPARATELY.
NOTES:
SHELL WITH HINGES,EXT COLOUR CODE: ZYR
NOTES:
All Panel items are Pickup only. This item is unable to be shipped due to possible transit damages that are out of our control.
THIS PART IS USED
Ref: #489295 (#TMP-1877893) - vstock#VA13164
| SKU | 489295 |
| Shipping Weight | 23.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 1.000m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 1.000m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review