$100.00
or 4 payments of $25.00 with
Info
TOYOTA CAMRY ASV50/AVV50, RIGHT REAR DOOR SHELL W/ HINGES
SUITS MODELS 12/2011 TO 05/2015
All Panel items are Pickup only
This item is unable to be shipped due to possible transit damages that are out of our control
NOTES:
SHELL WITH HINGES,
NOTES:
All Panel items are Pickup only. This item is unable to be shipped due to possible transit damages that are out of our control.
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1891724 - vstock#VA13338
| SKU | TMP-1891724 |
| Shipping Weight | 23.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 1.000m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 1.000m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review