or 4 payments of $47.50 with
Info
MAZDA CX3 DK, LH REAR SEAT BELT ONLY
SUITS MODELSÂ 03/2015 TO 2023
THIS PART IS USED
Ref: #484249 (#TMP-1866007) - vstock#VA13011I
| SKU | 484249 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.070m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review