or 4 payments of $337.50 with
Info
Mazda Bt50 Up-Ur Manual Gearbox
2wd, Diesel, 2.2/3.2, Normal Sump Type, Pin Type
Suits Models 01/2012 To 05/2017
THIS PART IS USED
Ref: #494795 (#TMP-1894918) - vstock#VA12868I
| SKU | 494795 |
| Shipping Weight | 100.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review