or 4 payments of $337.50 with
Info
MAZDAÂ 6Â GG/GYÂ Â FWD PETROLÂ 2.3Â MANUALÂ Â GEARBOX
NON TURBO, 5 SPEEDÂ
SUITS MODELSÂ 09/2002 TOÂ 07/2005
NOTES:
 PARTS ONLY WARRANTY NO LABOUR COVERAGE -EXTRA $250 FOR LABOUR COVERAGE,
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS IS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS REPLACEMENT WARRANTY
Ref: #491425 (#TMP-1882994) - vstock#VA13257
| SKU | 491425 |
| Shipping Weight | 80.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review