$127.00
or 4 payments of $31.75 with
Info
HYUNDAI IX35 LM SERIES, BLUETOOTH BIG COLOUR DISPLAY SCREEN (LM-03 TYPE)
SUITS MODELS 11/2009 TO 01/2016
THIS PART IS USED
Ref: #489328 (#TMP-1876540) - vstock#VA13119
| SKU | 489328 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Assembled Length | 0.400m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.400m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review