$127.00
or 4 payments of $31.75 with
Info
 MAZDA CX3 DK, 7 INCH TOUCHSCREEN DISPLAY UNIT
SUITS MODELSÂ Â 03/2015 TO 02/2022
THIS PART IS USED
Ref: #496337 (#TMP-1895760) - vstock#VA13025
| SKU | 496337 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.390m |
| Shipping Height | 0.340m |
| Shipping Length | 0.390m |
| Assembled Length | 0.390m |
| Assembled Height | 0.340m |
| Assembled Width | 0.390m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review