or 4 payments of $33.75 with
Info
 MAZDA CX5 KF, 8 INCH TOUCHSCREEN DISPLAY (MZD CONNECT)
 SUITS MODELS 02/2017 TO 10/2020
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1900170 - vstock#VA13446I
| SKU | TMP-1900170 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.390m |
| Shipping Height | 0.340m |
| Shipping Length | 0.390m |
| Assembled Length | 0.390m |
| Assembled Height | 0.340m |
| Assembled Width | 0.390m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review