$119.00
or 4 payments of $29.75 with
Info
HOLDEN COMMODORE VE, SPARE WHEEL WINCH
SUITS MODELS 08/2006 TO 04/2013
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1876905 - vstock#VA13122
| SKU | TMP-1876905 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 0.680m |
| Assembled Length | 0.680m |
| Assembled Height | 0.400m |
| Assembled Width | 0.400m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review