$119.00
or 4 payments of $29.75 with
Info
VOLKSWAGEN AMAROK 2H, SPARE WHEEL WINCH (P/N 2H0803660F)
SUITS MODEL 12/2010
NOTES:
CHECK NUMBER
THIS PART IS USED
Ref: #486275 (#TMP-1872720) - vstock#VA13093
| SKU | 486275 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Assembled Length | 0.220m |
| Assembled Height | 0.120m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review