$130.00
or 4 payments of $32.50 with
Info
TOYOTA HILUX 2WD SPARE WHEEL WINCH
SUITS MODELS 09/1997 TO 03/2005
THIS PART IS USED
Ref: #483213 (#TMP-1857235) - vstock#VA12900
| SKU | 483213 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Assembled Length | 0.220m |
| Assembled Height | 0.120m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review