$520.00
or 4 payments of $130.00 with
Info
VOLKSWAGEN TIGUAN  5NA,  RIGHT DOOR MIRRORÂ
POWER FOLD, NON LANE CHANGE ASSIST TYPE,
NON CAMERA TYPE (6XQ/KA2/7Y0), ALLSPACE
SUITS MODELSÂ Â 05/2018 TO 02/2024
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1861867 - vstock#VA12666
| SKU | TMP-1861867 |
| Shipping Weight | 1.3000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review