$520.00
or 4 payments of $130.00 with
Info
SUBARU FORESTER  SK,  RIGHT DOOR MIRROR
W/ AUTO POWER FOLD, MEMORY, NON CAMERA TYPE, COLOUR CODED
SUITS MODELSÂ Â Â Â 08/2018 TO 11/2024
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1886770 - vstock#VA13288
| SKU | TMP-1886770 |
| Shipping Weight | 1.3000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review