$520.00
or 4 payments of $130.00 with
Info
VOLKSWAGEN POLO 6R, RIGHT DOOR MIRROR
 HEATED TYPE
SUITS MODELSÂ 05/2014Â TOÂ 09/2017
THIS PART IS USED
Ref: #490210 (#TMP-1880449) - vstock#VA13179
| SKU | 490210 |
| Shipping Weight | 1.3000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review