or 4 payments of $22.00 with
Info
 VOLKSWAGEN JETTA 1B, RIGHT REAR DOOR
SUITS MODELS 02/2011 TO 12/2017Â
SOLD AS SHELL ONLY.
GLASS, DOOR TRIM AND REGULATOR WILL BE SOLD SEPARATELY.
Please Note, Shipment of panel items is at the customers risk.
All care is taken to package the item as best as possible but we hold
no responsibility for the freight companies handling of the item.
NOTES:
SHELL WITH HINGES,EXT COLOUR CODE: 8E8E
NOTES:
All Panel items are Pickup only. This item is unable to be shipped due to possible transit damages that are out of our control.
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1901292 - vstock#VA13451
| SKU | TMP-1901292 |
| Shipping Weight | 23.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 1.000m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 1.000m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review