$399.00
or 4 payments of $99.75 with
Info
JEEP GRANDCHEROKEÂ WK, RIGHT REAR DOOR
W/ MOULD TYPE
SUITS MODELSÂ 10/2010 TO 03/2013
SOLD AS SHELL ONLY. GLASS, DOOR TRIM AND REGULATOR WILL BE SOLD SEPARATELY.
NOTES:
SHELL WITH HINGES,
THIS PART IS USED
Ref: #487615 (#TMP-1863029) - vstock#VA12976
| SKU | 487615 |
| Shipping Weight | 23.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 1.000m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 1.000m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review