$520.00
or 4 payments of $130.00 with
Info
 VOLKSWAGEN GOLF GEN 7, RIGHT DOOR MIRROR
 COLOUR CODED, MANUAL FOLD, NON MEMORY, HEATED, NON LANE CHANGE ASSIST TYPE (6XN/7Y0)
SUITS MODELSÂ 11/2012 TO 03/2017
THIS PART IS USED
Ref: #490813 (#TMP-1871383) - vstock#VA13092
| SKU | 490813 |
| Shipping Weight | 1.3000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review