or 4 payments of $25.00 with
Info
Volkswagen Amarok, 2h, Alternator
 Diesel, 2.0, Cnfb/Cnea/Csha Code
Suits Models 10/2010 To 09/2022
THIS PART IS USED
Ref: #486842 (#TMP-1872793) - vstock#VA13100I
| SKU | 486842 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review