$100.00
or 4 payments of $25.00 with
Info
TOYOTA HILUX DIESEL 2.8, ALTERNATORÂ
SUITS MODELS 06/2020 TO 2023
NOTES:
P/N 270600E020
THIS PART IS USED
Ref: #486684 (#TMP-1874105) - vstock#VA13105
| SKU | 486684 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review