or 4 payments of $825.00 with
Info
VOLKSWAGEN AMAROK 2H, AUTO TRANSMISSION
RWD, DIESEL, 2.0, TWIN TURBO, QBD CODE
SUITS MODELSÂ Â 10/2010 TO 09/2022
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #491097 (#TMP-1885599) - vstock#VA13298
| SKU | 491097 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review